Вільне життя

ЇЇ серце наповнене любов’ю до творчості

Українська земля споконвіків була щедро наділена талановитими людьми. Скільки їх живе у різних куточках нашої країни.

Нещодавно я завітала у гості до директора районного будинку культури, що в Козовій, Світлани Андрушків. Весела та привітна, вона завжди рада усім, хто завітає до неї в гості. Щиро розповідає про себе, роботу, колектив і неабияк пишається своїм “дітищем”.

Родом пані Світлана із Волині. Ось уже 27 років ця жінка працює у районному будинку культури, з яких чотири – на посаді директора.

Закінчила Теребовлянське вище училище культури та Рівненський державний гуманітарний університет. Після закінчення вишу її спрямували на роботу в обласну філармонію, а після того з чоловіком переїхали в Козову.

20150911_134959
Пані Світлана, не втомлюючись, може розповідати про свою творчість, колег і колективи, які діють при Козівському районному будинку культури. До речі, їхній установі цьогоріч виповнюється 40 років від дня заснування.

“Я дуже пишаюся своїм проектом – вокальною студією “Браво”, – розповідає Світлана Андрушків. – Це моє творіння, в якому займається багато дітей. Чимало з них вже давно повиростали, і не кожен обрав собі професію, пов’язану з музикою, проте усі вони співають і виступають на сцені.”

За час перебування на посаді директора Світлані Андрушків спільно з колективом вдалося багато чого зробити. Повністю провели поточні ремонти, закупили технічне обладнання, поміняли вікна у дискотечному залі, замінили підлогу на сцені.

20150911_134817
“Я намагаюся створити такі умови, в яких людям буде комфортно працювати, буде тепло та затишно. Щоб вони із задоволенням приходили на роботу” – ділиться пані Світлана.

Окрім студії “Браво” при будинку культури діє більше 14 колективів, а також театральна зразкова студія “Дивосвіт”, вокальний колектив “Горлиця”, народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив “Корса” із села Конюхи і кіностудія “Галичанка”, та багато інших.

Нині будинок культури веде активну творчу роботу, співпрацює з різноманітними організаціями, політичними партіями, школами, церквами.

Оксана ФЕДЬКІВ

Фото Христини СЛОТИ

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини