Вільне життя

Врятуй природу своїм талантом

X5_0C-xH1JU

Бюро Української греко-католицької церкви з питань екології оголосило про проведення щорічного традиційного Всеукраїнського конкурсу «Відповідальність за створіння».

Захід приурочують популяризації екологічно-екуменічного свята — Дня Бога Творця, який всесвітня християнська спільнота відзначає 1/14 вересня як день молитви та відповідальності за природне довкілля.

Метою конкурсу є плекання та поширення свідомості щодо християнської відповідальності за Господнє створіння. Участь у ньому можуть узяти усі охочі не залежно від віку, роду діяльності чи конфесійної приналежності.

Конкурс проводиться у п’яти номінаціях: молитва, вірш, проповідь, роздуми-катехиза та малюнок (письмові роботи обсягом не більше 2 ст. А4, шрифт Times New Roman, кегль — 14, інтервал 1,15). Усі твори мають бути логічно довершеними і виражати свідомість християнської відповідальності за створений Богом світ. Конкурсантам слід чітко зазначити назви номінації та роботи, прізвище та ім’я, адресу, телефон, вік та рід заняття (учням потрібно вказати школу і клас, а священикам — єпархію та парохію.

Надсилати оригінальні авторські роботи можна не більше однієї в окремій номінації до 17 жовтня 2015 року на адресу Бюро УГКЦ з питань екології — вул. Гарбарська, 22, м. Івано-Франківськ, 76019. Або ж відправити доробки електронною поштою: ekoburougcc@ukr.net.

Автори трьох найкращих робіт у кожній номінації будуть відзначені грамотами та отримають цінні екологічні нагороди, які дозволять їх власникам провадити життя більш дружнє до створеного світу. Серед усіх переможців представлених номінацій розіграють суперприз.

Кращі роботи будуть надруковані окремою збіркою і стануть підручним матеріалом для екологічної освіти.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини