Вільне життя

Відкриті уроки футболу

P1290683

У вівторок, 22 вересня, на чудовому стадіоні в приміських Великих Гаях уже вчетверте на Тернопільщині розпочалися «Відкриті уроки футболу». Це — міжнародний соціальний проект, який, використовуючи концепцію розважального футболу, сприяє формуванню в дітей здорового способу життя, залученню їх до регулярних занять найпопулярнішою в світі грою. 

Не можна також не зазначити, що розроблений проект Датською футбольною асоціацією. Головний наголос організатори зробили не на досягненні результатів, а на веселих іграх, під час яких кожен учасник матиме змогу відсвяткувати свій, нехай і невеликий, успіх. Завдяки підтримці УЄФА дитячий футбол швидко розширив свої кордони.

На стадіоні у Великих Гаях, як розповіла Галина Єднак із Тернопільського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, який є діловим партнером обласної федерації футболу на чолі з Володимиром Мариновським, учора займалися майже дві сотні дітей із двадцяти чотирьох шкіл Тернопільського району. Всім цим загальноосвітнім навчальним закладам подарують використаний для «Відкритих уроків футболу» спортивний інвентар та екіпіровку.

P1290692

У нашій країні проект реалізується за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства внутрішніх справ України і Федерації футболу України. Організаторами ж дитячого футбольного свята у Великих Гаях також виступили департамент освіти і науки облдержадміністрації, УМВС України в Тернопільській області, відділ освіти Тернопільської райдержадміністрації і районний методичний кабінет.

На фото: відкриті уроки футболу у Великих Гаях.

Фото автора

Loading...

Про автора

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини