Вільне життя

Записатися на прийом — через інтернет

computergirl

Для зручності громадян та уникнення черг у відділах державної реєстрації актів цивільного стану Міністерство юстиції України розробило і запровадило пілотний проект «Он-лайн запис через інтернет на прийом до відділів Державної реєстрації актів цивільного стану».

На Тернопільщині, за словами виконуючої обов’язки начальника Головного територіального управління юстиції в області Тетяни Вовк, у проект включений відділ державної реєстрації актів цивільного стану Тернопільського міського управління юстиції.

На сайті Міністерства юстиції України (портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану») громадянину можна записатись на прийом до відділу ДРАЦС у зручний для нього час, задати питання в онлайн-режимі, подати заяви на реєстрацію актів цивільного стану.

Для цього необхідно зареєструватися на порталі, ввівши прізвище, ім’я, по батькові, логін та адресу електронної пошти. Заяві, зверненню користувача, надісланим через веб-портал, автоматично присвоюється унікальний реєстраційний номер.

Повідомлення про результати розгляду заяви або звернення надсилає користувачу відповідальний працівник відділу державної реєстрації актів цивільного стану в день їх отримання або не пізніше наступного робочого дня, у разі надходження заяви або звернення поза робочим часом відділу, та сповіщається на електронну пошту.

У разі спрямування заяви або звернення щодо державної реєстрації шлюбу користувачу необхідно не пізніше трьох робочих днів після отримання повідомлення про результати її/його розгляду звернутись особисто до відділу державної реєстрації актів цивільного стану для підписання заяви, сформованої на підставі звернення.

Подання до відділів державної реєстрації актів цивільного стану звернень щодо заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет не звільняє від необхідності особистого звернення користувача до відділу та подання ним документів, передбачених законодавством.

Засобами веб-порталу надається інформація про перелік необхідних документів та/або відомостей, а також інформація про необхідність особистого звернення заявника до відповідного відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини