Вільне життя

Ласий до земельки

337

Коли б хтось звинувачував Путіна, що він тільки про те й думає, як би загарбати чужу землю, то це не зовсім відповідає дійсності. Він не проти і прикупити земельки десь за кордоном.

А позаяк Володимир Володимирович не комерсант, а президент, то робить це тихенько, делікатно, через інших осіб, у тому числі й таких, що мають репутацію дуже непевних.

Посилаючись на англійську газету The Times, наші ЗМІ повідомляють вельми цікаві деталі. Ватажком російської мафії в Іспанії є такий собі Геннадій Петров. Коли поліція зацікавилася ним і провела в його помешканні обшук, то знайшла важливі для себе записи. Один із них був такого змісту: «Сеньйор Путін, земля в Малазі, російський район або російське поселення. Земля не куплена. Справа на контролі адміністрації президента». Уже ця записка допомагає зрозуміти, що мафіозі виконував дуже важливе завдання. А інші документи не залишають сумніву: Геннадій Петров від імені Володимира Путіна брав участь у купівлі нерухомості в Іспанії. Записана ж розмова між двома бандюками з російського угруповання засвідчує, що принаймні один будинок там для Путіна вже купили.

За такі послуги люди Петрова, що діють у Росії, отримали посади в політичних структурах, правоохоронних органах. Як мовиться, рука руку миє. І Путіну добре, і мафія процвітає. От тільки іспанська влада порушила цю ідилію, серйозно взявшись за російське злочинне угруповання.

Микола ЛУКАШКЕВИЧ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Вільне Життя

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини