Вільне життя

Передвиборна турбота

778

«Бабушки, бабушки, мы вас уважаем», — у Києві ці слова з пісні Добриніна могли б стати першим рядком своєрідного передвиборного гімну. Якби хтось узявся такий написати, то кращого початку не придумав би.

З великою повагою і навіть любов’ю ставився перед виборами до бабусь (та й дідусів теж) Леонід Черновецький. І не прорахувався — двічі вибори вигравав. При цьому не дуже витрачався — продуктові пакети, де основну масу становила зовсім дешева тоді гречка, дорого не коштували. Але разом із привітними словами справляли потрібне враження.

А недавно і нинішній мер Києва Віталій Кличко згадав про стареньких. Ні, ні, гречку та інших «смаколиків» від його імені не роздають. Зате і до Дня Незалежності, і тепер ветерани отримали від міського голови листи. Мер запевнив їх, що розмір квартплати, яку затвердила міська адміністрація, не зросте, нагадав про відкритий магазин соціального хліба. Пообіцяв ветеранам до 70-ї річниці закінчення війни матеріальну допомогу. Ця річниця минула другого вересня, тож можна було б уже не обіцяти, а видати допомогу. Та, звичайно ж, краще зробити це пізніше, тоді до виборів ветерани не забудуть, хто про них дбає.

Микола ЛУКАШКЕВИЧ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Вільне Життя

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини