Вільне життя

Із медалями лише троє

Не надто щедрим на нагороди видався для тернопільських стріляючих лижників літній чемпіонат України з біатлону серед юнаків і дівчат, який напередодні нового навчального року відбувся в Чернігові. Лише трьом із них пощастило піднятися на п’єдестал пошани. 

Єдине «золото» до скарбнички збірної області вже в перший змагальний день поклав Роман Бригадир. Йому не було рівних у спринт-кросі серед юнаків старшої вікової групи. Тоді ж відзначилася і ще одна вихованка Тернопільської ОДЮСШ із біатлону сільського товариства «Колос». Перегони дівчат молодшої групи з третім часом завершила Наталія Дячук.

У цій дисципліні, так само як і в наступній гонці переслідування, інші наші земляки, хоч і були серед реальних претендентів на успіх, усе ж були змушені визнати перевагу конкурентів. Скажімо, четверта позиція підкорилася тільки вже згаданому Романові Бригадиру, п’ята — Мар’яні Брикайло і динамівці Василині Ільницькій, яка займається в ОШВСМ, шоста — знову ж таки Наталії Дячук, Мар’яні Брикайло, шоста-сьома — Русланові Бригадиру, двічі восьма — Андрієві Підгрушному з ОШВСМ.

Натомість в індивідуальній гонці на лижеролерах другу бронзову медаль завоювала ще одна вихованка ОДЮСШ із біатлону Мар’яна Брикайло, яка виступає в старшій віковій групі. Відразу за призерами фінішували Андрій Підгрушний і Наталія Дячук, восьмим — Микола Марфут, дев’ятим — Руслан Бригадир.

На фото: чемпіон України Роман БРИГАДИР і його почесний екскорт із бронзових призерок Мар’яни БРИКАЙЛО та Наталії ДЯЧУК.

Фото Анатолія ЯЦИНИ

Loading...

Про автора

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини