Вільне життя

І ворогові не побажаю

Capital

Пишу з надією, що надрукуєте мого листа. Його мене заставила написати безвихідь, в якій опинилася моя сім’я. Вже кілька днів нема грошей навіть на хліб. А ще потрібно купити ліки для сина та чоловіка. Вони є інвалідами і, щоб підтримувати свій стан здоров’я хоч як-небудь, треба постійно приймати лікарські препарати.

У мене зарплата маленька, ледве вистачає на два тижні. Субсидію дали — копієчку (32 гривні), половина моєї зарплати йде на комунальні послуги, а взимку взагалі не знаю, чи її вистачить усе оплатити. Стараємося економити, хоча майже нічого з того не виходить.

Уже давно шукаю якийсь підробіток, але не щастить. Мені вже за п’ятдесят, а таких робітників не дуже хочуть. У післяобідню пору в мене є трохи вільного часу, так що могла б погодитися десь попрацювати. Не раз давала оголошення в «Ria+», але все безрезультатно. Ось тому вирішила написати у вашу газету, надіючись, що станеться чудо і я зможу знайти додаткову роботу.

Найгіршому ворогові не побажаю ситуації, в якій ми опинилися. Надіюся на допомогу та розуміння роботодавців. Якщо хтось захоче мені допомогти з роботою, нехай зателефонує на номер (068)513-10-08.

ТЕРНОПОЛЯНКА

Фото з вільних джерел

 

Loading...

Про автора

Вільне Життя

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини