Вільне життя

16 тисяч на «вітер» за віртуальний автомобіль

У пастку аферистів потрапив 34-річний житель Тернопільського району. Чоловік повірив смс-повідомленню про начебто виграний автомобіль і втратив понад 16 тисяч гривень.


За словами потерпілого, йому на мобільний телефон надійшло повідомлення про виграний ним автомобіль. Він неабияк зрадів і зателефонував за номерами, вказаними в есемесці. По той бік телефону чоловіка запевнили, що він справді став переможцем акції і розповіли про умови конкурсу.

Спочатку потерпілому запропонували обрати приз: автівку або 160 тисяч гривень. Спокусився на гроші. Як пояснили «організатори» розіграшу, кошти вони можуть перекинути на банківський рахунок «щасливчика», але для цього йому потрібно поповнити свій «електронний» гаманець на 16 тисяч гривень. Чоловік справно виконав усі умови. Далі йому зателефонували і попросили продиктувати реквізити карткового рахунку начебто для перерахування коштів за виграний автомобіль. Далі потерпілий чекав від оператора підтвердження про надходження коштів, та не дочекався. Натомість на його телефон прийшла есемеска, що з його рахунку знято понад 16 тисяч гривень.

За цим фактом правоохоронці розпочали кримінальне провадження. Шахраїв розшукують, запевняють у секторі зв’язків з громадськістю обласної міліції.

Як стверджують міліціонери, розкрити злочини такої категорії доволі важко. Адже шахраї добре обізнані в своїй справі, діють швидко й вправно «замітають» усі сліди. Тож у таких ситуаціях краще проявляти пильність та обережність. Включайте здоровий глузд: як можна щось виграти, не взявши участь в акції. Переконайтеся у достовірності інформації.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини