Вільне життя

Анонс культурно-мистецьких заходів у Тернополі

Драмтеатр

Завітайте в суботу, 17 жовтня, на перегляд комедії Р. Куні «Медовий місяць на всі сто». Наступного дня вашій увазі комедія А. Крима «Квартет для двох», 21 жовтня — музична комедія Я. Барнича «Гуцулка Ксеня», а 22 жовтня — музична комедія І. Котляревського «Наталка Полтавка».

Поч. о 19.00. Для дітей актори зіграють казку М. Кропивницького «По щучому велінню». Поч. о 13.00.

Театр актора і ляльки

Маленьких тернополян запрошують 18 жовтня на перегляд казки-комедії М. Туровер «Поросятко Чок». Поч. о 12.00 і 14.30.

«Палац кіно»

До 20 жовтня початок проекту «Мультфільм на замовлення» — о 14.00, показ трилера «Загублене місто» — о 18.00, фентезі «Казка казок» — о 16.00 і 20.00.

Краєзнавчий музей

Діють виставки «За честь, за славу, за народ!» (до Дня захисника України та 73-ї річниці створення Української Повстанської Армії), «Сумні дерева та веселе небо Діонізія Шолдри» (до 90-річчя від народження художника та реставратора), «За любов до Вітчизни карали на смерть» (до 85-ї річниці пацифікації на етнічних українських землях), «Недоспівана пісня…» (до 75-ої річниці від народження Василя Ярмуша), а також виставка декоративно-прикладного мистецтва Рівненщини «Мелодії вічного джерела» — твори народних умільців Ольги Нечаєвої, Ольги М’якоти, Ольги Осейчук, виставка фондових матеріалів «Дністровський каньйон — музей під відкритим небом» (до 5-річчя з часу створення Національного природного парку та 25-річчя регіонального ландшафтного парку «Дністровський каньйон») та виставка фондових матеріалів, присвячена 250-річчю від народження Тадеуша Чацького, визначного науковця та освітянина.

Художній музей

16 жовтня о 15.00 відбудеться відкриття ювілейної виставки до 90-річчя Діонізія Шолдри «Малярство. Реставрація», а також відбудеться репрезентація комплекту листівок, створених Ігорем Дудою «Діонізій Шолдра. Малярство».

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини