Вільне життя

Вибори на Тернопіллі: низький рівень працівників виборчкомів

У багатьох членів районних територіальних виборчих комісій низький професійний рівень. Про це інформують активісти Громадянської мережі «Опора» в Тернопільській області.

За словами координатора виборчих програм «Опори» Ігоря Процика, працівники низки районних ТВК недосконало опанували нове виборче законодавство. «У багатьох членів ТВК відсутній досвід роботи, – зауважив Ігор Процик. – У деяких виборчкомах, за інформацією наших активістів, недостатнє фінансування через те, що райдержадміністрації не розподілили кошти. Також ми фіксували випадки, коли в частині сільських виборчих комісій не вдалося набрати потрібної кількості членів. Як виявилося, партії не подали своїх кандидатів через нерозвинену партмережу в районах».

За словами представника «Опори», за станом на 18 вересня, у Почапинцях Тернопільського району тамтешній виборчком налічував менше членів, аніж це передбачено законодавством. Недоукомплектували на той період виборчі комісії в Смиківцях та Миролюбівці Тернопільського і Самолусківцях Гусятинського районів.

«Є випадки, коли члени територіальних виборчих комісій трактують деякі норми нового законодавства по «старому» закону», — сказав Ігор Процик.

Фото авторки

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини