Вільне життя

Волонтер-шахрай збирав пожертви у громадському транспорті

Волонтера без відповідних документів упіймав тернополянин в одному з маршрутних автобусів міста, повідомляють у секторі зв’язків з громадськістю обласної міліції.


За словами мешканця обласного центру, в мікроавтобус, який курсує за 22 маршрутом, зайшов чоловік зі скринькою для пожертв. Він повідомив, що є представником однієї з благодійних організацій та збирає гроші на лікування дитини. Коли волонтера попросили пред’явити документи, він показав папери без жодних вихідних даних. Один із пасажирів маршрутки наказав волонтеру вийти з транспорту й викликав міліцію.

Так званого представника благодійної організації правоохоронці попросили пройти у відділок. При перевірці з’ясувалося, що в нього немає жодних документів, що посвідчують особу, відсутній нотаріально-завірений документ, який дозволяє займатися благодійною місією та лише копія статуту організації. Посвідчення волонтера, роздруковане на форматі А-4, з вклеєною абияк фотографією та обмотане клейкою плівкою. Довідка про хворобу дитини та заява матері без будь-яких вихідних даних.

Правоохоронці вилучили у волонтера всі документи й скриньку для пожертв. Після того, як вони з’ясують правомірно чи ні чоловік займається благодійними зборами, буде вирішена його подальша доля.

Нагадаємо, що в управлінні транспорту заборонили волонтерам збирати гроші у маршрутних автобусах. Виконання цієї заборони покладене на водіїв маршрутного транспорту.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини