Вільне життя

ВІСТІ З ПЕРЕДОВОЇ: будні 16-го та 17-го рейдів

Останніми днями волонтери групи ГО «Схід та Захід єдині» подолали більше двох тисяч кілометрів по фронтових дорогах на лінії розмежування військового протистояння на сході України. Більше 70 відсотків ваги вантажів рейдів №№16 та 17 (а вага вантажу обох рейдів – 53 тонни), доставлено до передових опорних пунктів та блок-постів наших військ.


Минулого тижня на Донбасі у зоні проведення «АТО», (а за нормальною військовою термінологією все-таки на театрі військових дій російсько-української війни на Донбасі 2014-2015 років), активно працювали координатор нашої волонтерської групи по Західній Україні Василь Конько, координатор по зоні «АТО» Едуард Хатмуллін, активіст Володимир Авдєєв (до речі, на Володимира Авдєєва керівництво групи готує подання на представлення до визначної волонтерської нагороди за його сумлінну працю) та інші побратими.

Під колесами їхніх автомобілів пролягло багато доріг і вони побували у Попасній, Пісках, Водяному, Опитному, на «Шахті» Путилівській біля населеного пункту Бутовка, Троїцькому, Лисичанську, Сєвєродонецьку, Щасті, Трьохізбенці, Червоному Жовтні, Теплому, Очеретино, Желанному, Станиці Луганській та ін. Навіть більше: наші побратими спорядили автомобіль допомоги вагою у дві тонни аж в Ульянівку під Маріуполь до підрозділів «Правого сектору». Представники декотрих підрозділів самі прибували за допомогою на нашу базу. Так батальйону «Тернопіль» у Сватово було передано в цей раз 600 кг борошна, тонну води, овочів (морква, картопля тощо), каву, чай, солодощі і багато іншого. Ще й на зворотній шлях залили в бак їхнього автомобіля 40 л дизельного палива.

DSC_0062_новый размер
Зазначу, що на нашу базу тепер повертають не тільки бійці з підрозділів, якими ми опікуємось, а й наші брати -волонтери з інших груп. Так, на минулому тижні ми приймали київських колег. Координація роботи волонтерів – це запорука успішної логістики із постачання українських військ у зоні військового протистояння.

Як телефоном повідомляв з театру бойових дій Василь Конько: «Настрій бадьорий, незважаючи ні на які труднощі – пробиті колеса, поломку амортизаторів та пружин на легендарному «бусі Балу» в районі Пісків».

Побратими групи успішно виконують логістичні завдання. Бійці 128-ї, 92-ї, 93-ї, 57-ї, 53-ї, 59-ї, 44-ї та інших бригад ЗСУ, Національної гвардії України, батальйону «Луганськ-1», батальйону «Полтава», «Правого Сектору ДУК-8», медичних підрозділів, та багатьох блок-постів щиро дякують за допомогу. Особливо нашим захисникам смакує озернянський хліб за давніми галицькими рецептами з пекарні Петра Христинича та тушонка «Козацька» від шумських хлопців (їх очолює Володимир Каніщев). А ще в пору осінніх холодів дуже згодились «берці» (тактичне взуття) осіннього зразка, що допоміг придбати Микола Дерецький з Тернополя. Також ми передали індивідуальні посилки з села Озерна до наших земляків з Тернопілля, які несуть нелегку службу на сході України.

Загалом група зусиллями координаторів Едуарда Хатмулліна, Василя Конька, Володимира Каніщева та усіх наших волонтерів впевнено зарекомендувала себе як дієва «логістична машина». Це відзначають бійці та командири, з якими ми працюємо. Ми і надалі будемо намагатися робити все можливе для посильного забезпечення військ усім необхідним.

Ігор КРОЧАК,
прес-секретар волонтерської групи ГО «Схід та Захід єдині».

Фото Едуарда ХАТМУЛЛІНА

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини