Вільне життя

В очікуванні добрих змін і ювілею

Учні Вербовецької загальноосвітньої школи І—ІІІ ступенів Лановецького району зустріли гостей у вишиванках, адже саме у день нашого приїзду в закладі відбулася святкова лінійка, приурочена Міжнародному дню миру.

У стінах цієї затишної школи навчається 107 учнів із Вербовця та навколишніх сіл. Цьогорічного вересня за парти вперше сіло семеро дітей, ще для стількох же одинадцятикласників наприкінці травня продзвенить останній дзвоник, розповідає директор закладу Руслан Володимирович Герасимчук.

Цей ініціативний та енергійний освітянин, колишній випускник цього закладу уже чотири роки дбає про комфортні умови навчання дітей та праці вчителів. Свого часу його батько Володимир Іванович віддав учительській праці у Вербовецькій школі майже півстоліття, з них півтора десятка років — на посаді директора. Саме тому Руслану Володимировичу так важливо зберегти традиції і добру славу закладу. Хоча й зізнається, що очолювати школу не завжди легко, бо сучасний директор мусить бути і вчителем, і методистом, і менеджером, і господарником. Але спільними стараннями педагогів, батьків та дітей роблять шкільне життя цікавішим, насиченішим, комфортнішим.

IMG_9104

Лише за час керівництва Руслана Володимировича зуміли облаштувати внутрішню вбиральню, під’єднати італійський котел, поміняли обладнання в газовій котельні, замінили всі труби теплотраси. Нещодавно у школі також ввели технологічний профіль з автосправи для десятикласників. Тобто по закінченні школи учні зможуть отримати права водія категорії С та В. Директор надіється, що така новація стане стимулом для учнів із сусідніх населених пунктів. На черзі — встановлення безпровідного інтернету.

Звісно, як у кожній сільській та міській школі турбот вистачає. Серед нагальних проблем — заміна системи опалення, перекриття даху, поліпшення матеріальної бази. Учні мріють про оновлення комп’ютерних класів та про новий шкільний автобус, бо той, яким користуються нині, скоро матиме усі шанси потрапити у категорію раритетів.

IMG_9095

А ось щодо рівня знань турбуватися не доводиться. У школі працюють 24 педагоги, більшість — з багатим досвідом. Минулого року викладач української мови та літератури Наталія Мудрак стала переможцем районного етапу конкурсу «Вчитель року». Не підводять і учні — у районному рейтингу Вербовецька школа займає п’яте місце серед 26 навчальних закладів.

— У 2017 році наш заклад святкуватиме свій 185-літній ювілей, — каже Руслан Володимирович. — Надіюся, що до того часу в школі відбудеться ще немало позитивних змін.

На фото: під час перерви; урок у першому класі проводить вчителька Людмила Олексіївна Гончарук.

Фото Василя Бурми

Loading...

Про автора

Мар’яна Бобрівець

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини