Вільне життя

Делегування філіям права на складання податкових накладних

Якщо філії самостійно здійснюють постачання товарів чи послуг та проводять розрахунки з постачальниками чи споживачами, то головне підприємство – платник ПДВ може делегувати філії право складання податкових накладних.

Для цього головне підприємство повинно кожній філії присвоїти окремий цифровий номер, про що має письмово повідомити податкову інспекцію за місцем його реєстрації як платника ПДВ.

При складанні податкової накладної філією в графі “Продавець” податкової накладної зазначаються найменування головного підприємства, зареєстрованого як платник ПДВ, що визначене статутними документами, та найменування такої філії.

У разі постачання товарів чи послуг філії при складанні податкової накладної у графі “Покупець” разом із найменуванням головного підприємства, зареєстрованого як платник ПДВ, зазначається найменування такої філії, яка фактично є від імені головного підприємства – покупця стороною договору.

Зазначена норма передбачена п.1 Наказу Міністерства фінансів України від 22.09.14 №957 “Про затвердження форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної”.

Відділ комунікацій Тернопільської об’єднаної ДПІ

ГУ ДФС у Тернопільській області

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини