Вільне життя

До побачення в новому сезоні

Востаннє в цьому році господарями Тернопільського міського стадіону стали легкоатлети. Ювілейна, двадцята відкрита першість міста серед студентів вищих навчальних закладів Західного регіону України, про перший змагальний день якої ми вже детально розповіли, вчора, 8 жовтня, порадувала засновників із Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка ще кількома перемогами своїх студентів. 

У секторі для метання диску, звісно ж, ніхто не зміг скласти конкуренції майстру спорту Іванові Панасюку. А у вирішальному забігу на 800 метрів не було рівних новоспеченій чемпіонці України, першокурсниці факультету фізичного виховання Оксані Більчак. Головний же натхненник змагань, заслужений тренер України Михайло Васірук найбільше порадів перемозі спринтерів в естафеті 4 по 100 метрів. Не прогадав, довіривши захищати честь вишу юніорському квартету в складі Олега Цебринського, Володимира Допти, Руслана Удодова і Віктора Сенчука. Не підвели хлопці наставника, випередивши в принциповій суперечці четвірку з Івано-Франківська на чолі з тріумфатором першого дня Баксі Геєм із Кот-Д’Івуару.

P1300201

Паралельно зі студентськими стартами знову відбувся і меморіал уславленого нашого стрибуна, випускника факультету фізичного виховання, першого на Тернопільщині майстра спорту міжнародного класу з легкої атлетики серед чоловіків Олега Семираза. В стрибках у довжину успіху домоглися майстер спорту Дмитро Чорнота і студентка Львівського державного університету фізичної культури, призерка молодіжного чемпіонату України Наталія Сахарук. А польоти над планкою краще вдалися відомому майстру з Вінниці Сергієві Козловському, який має в своєму активі стрибок на 220 сантиметрів, і Христині Стефанишин. Ще одному майбутньому педагогу, яка займається під керівництвом Євгена Кармелюка, до речі, вдалося випередити призерку юніорської першості України Ольгу Жмур із Вінниці.

Познайомившись із тренером із Калуша Івано-Франківської області Миколою Шевчуком (його вихованка, студентка Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника Анна Бабінчук є учасницею чемпіонату світу зі спортивної ходьби), знову почув запевнення про те, що сусіди завжди із задоволенням приїжджають до Тернополя в гості на завершення сезону. А вже згаданий Михайло Васірук попросив нагадати про тих, хто постійно допомагає Тернопільському національному педагогічному університету проводити традиційну першість студентів. Про медалі і грамоти для лауреатів подбало управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту міської ради. А про заслужені премії переможцям і призерам — випускники педагогічного, нині відомі бізнесмени Тарас Демкура і Борис Осадчук. Персональна ж премія від самого Михайла Степановича, як тренера спринтерів, дісталася чемпіону в бігу на 100 метрів.

На завершення ж новина, про яку навіть не знають ще всі місцеві спеціалісти. Після вступу до Тернопільського національного педагогічного університету багаторазовий чемпіон України серед юнаків Іван Карюк розпочинає співпрацю із заслуженим тренером України Михайлом Васіруком. Наставник і дідусь талановитого штовхальника ядра Іван Васильович Чуба вважає, що саме Михайло Степанович допоможе внуку після переходу в старшу вікову категорію набути необхідних фізичних кондицій.

На фото: вирішальний забіг на 100 метрів; заслужений тренер України Михайло ВАСІРУК.

Фото автора  

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини