Вільне життя

Запропонують новий досвід

Внутрішньо переміщених осіб із зони АТО залучатимуть до волонтерства. Такий задум виношують у Тернопільській обласній організації Товариства Червоного Хреста.

Ця робота буде здійснюватися у рамках проекту «Розвиток навичок емоційної стійкості серед молоді», що передбачає психосоціальну підтримку постраждалих. Як розповіла спеціаліст із роботи з молоддю обласної організації товариства та регіональний координатор проекту Тетяна Магера, Червоний Хрест уже проводив з організаціями-партнерами семінари, присвячені професійному вигоранню соцпрацівників і волонтерів. Також здійснюється робота і з переміщеними особами з числа молоді ─ студентами та старшокласниками. Наприклад, влітку обласний Червоний Хрест організував для них відпочинково-розважальний табір у Медоборах, водночас п’ятеро представників Тернопільщини побували у харківському таборі. Серед іншого у рамках проекту — майстер-класи (зокрема, у «Майстерні карамелі»), арт-терапія і традиційні розваги: боулінг, каток, сімейна піца.

«Завданням нашого проекту є спільна комунікація місцевого населення і переселенців, — пояснює Тетяна Магера. — Ми хочемо показати, що готові разом і попрацювати, і відпочити. А ще трохи — і почнеться входження у фазу новорічно-різдвяних свят. У цей період будемо нагадувати, що є люди, які теж потребують допомоги і не меншої — це притулки, сиротинці, реабілітаційні центри. Тому переміщених осіб також будемо залучати до цього волонтерства».

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Вікторія Маньовська

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини