Вільне життя

Змагалися школярі

Визначилися перші лауреати ювілейних XX спортивних ігор школярів Тернопільщини. Минулої суботи, 10 жовтня, поблизу телевізійної вишки в Тернополі змагалися юні любителі бігу пересічною місцевістю. 

Узяти участь у легкоатлетичному кросі виявили бажання понад півтори сотні учнів із збірних загальноосвітніх шкіл I—II та I—III ступенів із тринадцяти районів. Не всі, звісно, однаковою мірою претендували на нагороди. Але до числа призерів зуміли потрапити представники більшої половини з них.

Серед команд сільських шкіл не можна не віддати належного Бучацькому району. Відчувалося, що вчителі фізкультури з Дулібів і Жнибородів В.Я. Гальчук і М.Я. Головацький марно часу не втрачали. Якщо в забігу дівчат на 1000 метрів перемогла Валентина Павлів зі Жнибородів, то аналогічні юнацькі перегони увінчалися вже потрійним успіхом. Чемпіонський титул виборов Олександр Гук із Дулібів, за ним фінішували його земляк Руслан Александер і Микола Хомко із Жнибородів. Зазначу також, що призерами серед дівчат стали ще Ольга Віцента з Теребовлянщини і Катерина Савчук із Гусятинщини.

Тим часом у суперечці збірних загальноосвітніх шкіл I—III ступенів жодній із команд не пощастило вибороти більше однієї медалі. Забіг дівчат на 1000 метрів завершився перемогою призерки цьогорічної юнацької першості України з легкої атлетики Інни Ткачук із Збаражчини, яка на фініші зуміла на секунду випередити Олександру Усенко з Шумського і на дві — Ольгу Славську з Тернопільського районів. Дещо більше відірвався від переслідувачів переможець бігу на 2000 метрів серед юнаків Ігор Демида з Теребовлі. Але і Вадим Мазурок із Кременеччини і Олександр Мельник із Зборова теж доклали максимум зусиль для успіху.

Суддівській колегії не важко було визначити переможця в командному заліку серед збірних сільських шкіл — Бучацький район. За ним — Збаразький і Бережанський райони. А в суперечці старшокласників перемога дісталася легкоатлетам із Тернопільського району, які в боротьбі за головний титул випередили ровесників із Збаразького і Зборівського районів.

Нагороди лауреатам вручили директор Тернопільської ОДЮСШ Василь Куземчак і відповідальний секретар обласної федерації легкої атлетики Леонід Дахновський.

На фото: легкоатлетичний крос школярів; лауреати чотирьох забігів.

Фото автора

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини