Вільне життя

Кадри вирішують усе

Так стверджував «вождь народів» Сталін. Так, очевидно, і наша влада вважає, хоч іноді її кадрова політика буває доволі незрозумілою.

Глава Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський має нового заступника. Посаду цю отримала Євгенія Гогітідзе, вона буде курирувати діяльність апарату. Допитливі журналісти приглянулися до минулого чиновниці й побачили в ньому багато цікавого та водночас дивного.

Свого часу ця пані була депутатом Луганської обласної ради від… блоку Наталії Вітренко. Уже варта уваги деталь: «кадра» для нинішньої влади на Донбасі виховувала головна прогресивна соціалістка. Але це ще не все. До згаданого блоку пані Гогітідзе увійшла в складі партії «Російсько-Український Союз». Попри назву цієї політсили, українського в ній ніколи нічого не спостерігалося. А творцем союзу був російський кримінальний авторитет Максим Курочкін. Він же фінансував і партію Вітренко. В Україні його арештували, звинувативши у вимаганні, а обірвала земний шлях Курочкіна куля снайпера.

В інший період своєї діяльності Євгенія Гогітідзе обіймала посаду заступника мера Алчевська, що в Луганській області. А її шефом, тобто міським головою, був Володимир Чуб, який ішов на вибори від Партії регіонів. На цьому посту пані Гогітідзе «відзначилася» тим, що на неї склали протокол за корупцію. Але тут на допомогу їй прийшов наш найгуманніший суд, який порушень в її діях не побачив.

Кадри, як уже було сказано, вирішують усе. А в цій історії ми побачимо, хто, так би мовити, кував «кадра» для державної служби, слід гадати, на благо України. Вітренко, російський бандит Курочкін, Партія регіонів. Є над чим поміркувати…

Микола ЛУКАШКЕВИЧ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини