Вільне життя

Не лише керівники, але й вправні спортсмени

Протягом трьох завершальних днів минулого тижня Ворохта на Івано-Франківщині гостинно приймала Всеукраїнські змагання керівників організацій Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос». Аматорські старти ветеранів (адже серед керівників і нині рідко зустрінеш молодих) наочно проілюстрували: ті, хто організовує роботу із сільськими фізкультурниками, самі в минулому були непоганими спортсменами. 

Сказане особливо стосується делегації Тернопільського обласного ФСТ «Колос» на чолі з Георгієм Гунтіком. Хіба Ігореві Трояну з Гусятина в турнірі аматорів малої ракетки не пощастило вже на початку змагань потрапити на надзвичайно сильного конкурента. Тож про нагороди залишилося хіба мріяти.

Решта ж відразу заявила про серйозність своїх намірів. Набравши сім очок у дев’яти турах, титул віце-чемпіона турніру з шашок виборов голова Монастириського районного ФСТ «Колос» Микола Хомецький. А директор Тернопільської ОДЮСШ «Колос» Микола Ситарчук, посівши третє місце в змаганнях із більярду, навіть не приховував розчарування. Адже два роки тому, особливо не розраховуючи, став переможцем аналогічних стартів. Апетит, так би мовити, приходить під час їжі.

Нарешті кожен із дванадцяти учасників делегації Тернопільщини намагався не пропустити жодного матчу команди земляків у турнірі з міні-футболу. І гаряча підтримка вболівальників вельми підсобила головам Збаразького, Козівського, Підгаєцького, Гусятинського районних ФСТ Григорієві Ямчуку, Ігореві Кульці, Володимирові Стирчаку, Антонові Кузику, виконуючому обов’язки директора Теребовлянського МФОК «Колос» Ростиславові Чиряку, директорам ОДЮСШ із біатлону і Доброводівської ДЮСШ Анатолієві Яцині і Вадимові Драгану. Досить спокійно довели свою перевагу над житомирянами — 2:0. Важче було в завершальному матчі групового турніру з командою Чернігівської області — 3:2. А у вирішальній зустрічі з командою Донецької області все вирішив єдиний, забитий із пенальті, гол Григорія Ямчука — 1:0. Хіба міг футболіст, який ще і нині виходить на поле в матчах районної першості, підвести старших товаришів.  IMG_8021

Окрім можливості згадати молодість, працівники сільського товариства постаралися з максимальною для організації користю використати нову зустріч. Зокрема, під час спілкування із заступником директора з питань внутрішньої політики Всеукраїнської асоціації сіл та селищ Наталією Ключник обговорили актуальні питання проведення фізкультурно-оздоровчої роботи на селі, взаємодію сільських громад із ФСТ «Колос».

На фото: у фізкультурників Тернопільського обласного ФСТ «Колос» — чудовий настрій; чемпіони-футболісти Антон КУЗИК, Григорій ЯМЧУК, Ростислав ЧИРЯК, Анатолій ЯЦИНА, Ігор КУЛЬКА, Володимир СТИРЧАК, Вадим ДРАГАН.

Фото з архіву Тернопільського ОФСТ «Колос»

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини