Вільне життя

Пам’яті Степана Стефурака

Сьогодні на головному корпусі Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя відкрили меморіальну дошку пам’яті Степана Стефурака — студента факультету економіки та підприємницької діяльності, бійця ДУК «Правий сектор», котрий загинув 22 вересня 2014 року в селі Пісках на підступах до Донецького аеропорту.

Степан був родом із Івано-Франківщини. На першому курсі вступив до Тернопільського обласного осередку ВГО «Українське реєстрове козацтво». Під час Революції Гідності був членом Самооборони Майдану. Згодом перевівся на заочну форму навчання і став бійцем-добровольцем.

Під час відкриття пам’ятної дошки вічному студентові-борцеві промовці переважно наголошували на тому, що ж означає — пам’ятати. Очільник департаменту освіти й науки облдержадміністрації Любомир Крупа попросив студентів не спокушати викладачів данинами, бо хто це зробить — той убив Степана.

Побратим героя із позивним «Пустельник» зазначив: «Не лише друг «24-тий» (позивний Степана Стефурака. — Авт.), а кожна людина має два універсальні покликання: спасти свою душу і змінити світ на краще. Але для цього треба ставати кращими самим. Маємо у цьому два приклади: святих і героїв».

Викладачі та товариші Степана згадували його як життєрадісного, товариського хлопця, рішучого і мужнього, сина героїчної родини. За словами заступника декана факультету економіки та підприємницької діяльності ТНТУ ім. І Пулюя Тетяни Винник, батько Степана сьогодні воює поблизу Мар’їнки, а брат лікується після поранення під Дебальцевим у Львівському госпіталі.

Фото авторки

Loading...

Про автора

Лілія Костишин

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини