Вільне життя

Перед відповідальним домашнім іспитом

Перед юнацьким чемпіонатом України, який цього року з 16 по 18 жовтня відбудеться в спортивно-оздоровчому комплексі «Політехнік» Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, юні вихованці Тернопільської ДЮСШ із греко-римської боротьби перевірили свою готовність до відповідальних стартів, узявши участь у кількох традиційних всеукраїнських турнірах. 

  

 У Виноградові на Закарпатті, скажімо, відзначився вихованець майстра спорту Євгена Петрова Максим Радик із Великої Березовиці, який у своїй ваговій категорії виборов друге місце.

Ще три турніри одночасно відбулися минулих вихідних, 2—4 жовтня, відразу в трьох містах. Бронзовими призерами Всеукраїнського турніру пам’яті С. Козлова повернулися з Харкова учень Класичної гімназії Віктор Вівчарик і Артур П’юрко із ЗОШ №26. Обома опікується заслужений тренер України Андрій Телебан. А ще двоє підопічних директора навчального спортивного закладу, брат Віктора Дмитро Вівчарик і учень ЗОШ №26 Володимир Войтович, як і вихованець заслуженого тренера України Анатолія Лосєва Олександр Суперсон із ЗОШ №4, аналогічного з Максимом Радиком успіху домоглися під час Всеукраїнських змагань у Костополі на Рівненщині.

Нарешті бронзовим призером «Кубка Довбуша» в Стрию на Львівщині став учень ЗОШ №24 Степан Жмурко, який теж займається під керівництвом Євгена Петрова.

Фото В. Бурми  

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини