Вільне життя

Переконали…

Популярний і улюблений для кількох поколінь російський актор Валентин Гафт тривалий час був одним з тих, хто не вихваляв Путіна, не прогинався перед ним. І одним із зовсім не багатьох, хто протестував проти того, що діється нині в Росії.

А викладений в Інтернеті вірш можна вважати громадянським подвигом. Ось він:

«Гнойник созрел, лишь надави и брызнет

И потечет рекой кровавый гной.

Народ российский разучился мыслить,

Им делают инъекции останкинской иглой.

 Таких подонков не было во власти,

Так на Земле еще никто не лгал.

Он возбуждает низменные страсти,

Чтоб русский украинца убивал».

Позиція автора чітка та однозначна, хто цей «он» — здогадатися неважко. І раптом — поворот на 180 градусів. Гафт заявляє, що він — путініст, що беззастережно вірить нинішнім російським правителям. За «оновленими» його переконаннями, в нашій країні триває громадянська війна, українці вбивають одні одних і Росія до цього не причетна. Ще Гафт довідався з московського телеекрану, що Юлія Тимошенко буцімто висловилася за те, аби жителів Донбасу знищити, то й цьому вірить. А як же його попередні висловлювання, як процитований вірш? То не були його слова, його іменем якийсь зловмисник скористався.

Якщо від імені людини, тим паче такої знаної, хтось щось сказав, то вона мала б спростувати не свої слова того ж дня чи, щонайпізніше, наступного. Валентин Гафт довго мовчав. Довго його прихильники захоплювалися мужністю свого кумира. І раптом він їх розчарував.

Актор завжди грав вольових, міцних чоловіків. З усього видно, таким був і сам, таким залишався до недавнього часу, хоч йому вже вісімдесят. Та в Росії є служби, які вміють переконувати навіть вольових і міцних. Ось і продемонстрували вони ще раз свої можливості.

Микола ЛУКАШКЕВИЧ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини