Вільне життя

Пожертвували сном заради екології

Двадцять чотири години провели тернопільські спудеї в Українському домі «Перемога» у рамках освітнього заходу «Студентська доба», який уже традиційно проводить громадська організація «Молодіжне об’єднання «Файне місто».

Цього року захід присвятили не тільки Дню українського студента та здоровому й інтелектуальному відпочинку, а й обрали для дійства додаткову, екологічну тематику. Такий напрям був присвоєний не випадково, адже, за словами координатора проекту «Студентська доба-2015» Марії Іщенко, тенденція турботи про природу та енергозбереження тепер набула світового масштабу. Ініціаторам дійства хотілося спонукати до розв’язування цих проблем і Україну.

Окрім майстер-класів, ігор, інтелектуальних змагань, команди-учасники мали нагоду долучитися до тренінгів та лекцій, які проводили громадські активісти з Тернополя, Хмельницького, Івано-Франківська. На зустріч зі студентами організатори покликали і учасників виборчих перегонів.

— Ми вирішили також запросити кандидатів на посаду міського голови. Хотіли організувати діалог між молоддю і можливими представниками влади, — каже Марія Іщенко. — Щоби присутні розповіли про своє бачення того, як повинні співпрацювати влада з молоддю, як потрібно підтримувати громадські ініціативи.

Ніч хлопці та дівчата присвятили написанню екологічних проектів. Переможницею «Студентської доби» стала команда Чортківського державного медичного коледжу «Внуки Гіппократа». Студенти розробили ідею створення смітярок, що полегшили б сортування та переробку сміття. Вони повинні виділятися незвичним виглядом, а кожне наповнення урни супроводжуватиме музика.

Чортківчани отримали гроші на старт цього проекту. Ініціатори дійства намагатимуться підтримати й інших студентів, які захочуть втілити свої задуми в життя.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Мар’яна Бобрівець

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини