Вільне життя

Позбивали всі кеглі

Особистий чемпіонат Тернопільського «Інваспорту» з боулінгу за сприяння директора благодійного фонду Тетяни Чубак традиційно відбувся в ТРЦ «Подоляни». Не можна не відзначити, що з кожним роком змагання стають усе популярнішими: поборотися за нагороди зголосилися понад чотири десятки любителів збивати кеглі. 

Турнір представниць чарівної половини людства завершився перемогою Анни Бутенко, яка випередила Марію Михальчук і Тетяну Боднар. А в суперечці чоловіків тріумфував відомий футболіст, майстер спорту міжнародного класу Мирослав Танчик. Під час вирішальної стадії переможець і призер багатьох футбольних міжнародних і всеукраїнських змагань виявився влучнішим за Володимира Михальчука і Василя Павлика.

Керівник Тернопільського «Інваспорту», заслужений працівник фізичної культури і спорту України Олег Юзчишин закликає всіх меценатів з увагою ставитися до потреб фізкультурників з особливими потребами. Так само, як Тетяна Чубак, яка не лише безкоштовно надала ігровий зал в оренду, але й пригостила учасників змагань чаєм і канапками.

Фото із сайту losfondo.to.it

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини