Вільне життя

Почесне звання гуртківця

Майже сто сімдесят хлопчиків та дівчаток урочисто прийняли у гуртківці комунального закладу Тернопільської міської ради «Станція юних техніків».

На церемонію посвяти завітали директор департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської обласної державної адміністрації Віктор Мацикур і головний інспектор з позашкільної освіти управління освіти і науки Тернопільської міської ради Олена П’ятночко, батьки та друзі вихованців. Привітав новачків і директор «Станції юних техніків» Олег Ковальчук.

DSC_1133

Педагоги-наставники вручили дітям емблеми закладу та пам’ятки гуртківця. Вихованці ж дали обіцянку гуртківця. Долучилися до дійства і більш «досвідчені» підопічні закладу — вони продемонстрували новоспеченим колегам свої рукотвори, а також подарували присутнім пісню про Україну.

DSC_1113

— Церемонія посвяти є традиційною для нашого закладу. Проводимо її в жовтні, аби дітки впевнилися в тому, що вони хочуть відвідувати той чи інший гурток, — каже завідувач оргмасового відділу Марія Комендацька. — Кожен з них популярний по-своєму: і початкове моделювання, і гуртки виготовлення іграшок чи сувенірів, і технічний напрям.

DSC_1131

На завершення дійства всі присутні отримали благословення на добре навчання від духівника закладу отця Василя Мокрицького.

Фото з архіву СЮТ

Loading...

Про автора

Мар’яна Бобрівець

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини