Вільне життя

Про любов до України — через подвиги козаків

Цікаво та нешаблонно виховують патріотизм у маленьких краян, що розвивають таланти у Гусятинському центрі дитячої та юнацької творчості.

Нещодавно працівники методичного кабінету закладу оформили куточок пам’яті Героїв Небесної сотні. Також стараннями методистів учні пізнаватимуть звичаї і традиції славних предків-козаків.

— Ми спланували роботу, враховуючи концепцію по національно-патріотичному вихованню. Тож протягом цього навчального року вихованці матимуть змогу долучитися до проекту «Козацькими стежками», — розповідає методист Гусятинського центру дитячої та юнацької творчості Леся Лисак.

На дітей, каже Леся Михайлівна, чекатимуть безліч цікавих заходів: брейн-ринг з історії славного вояцтва, тематичний конкурс малюнка, пізнавальна вулична гра-квест для підлітків, конкурс «Суперкозак та суперкозачка». Дійства різноманітні за наповненням, тож працівники центру надіються, що долучитися до заходів зможуть понад 1600 підопічних із майже 90 гуртків. Завершиться проект «Козацькими стежками» екскурсією учнів пам’ятними місцями нащадків січовиків — бійців УПА.

Аби щонайбільше школярів зацікавилося історією і культурою рідної землі, методисти закладу також працюють над створенням у районі національно-патріотичного клубу.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Мар’яна Бобрівець

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини