Вільне життя

Сатиричні новини

На час виборів деякі очільники міст, котрі повторно балотуються на посади, пішли у відпустки. Так, до 26 жовтня Київ буде без міського голови Віталія Кличка. Його обов’язки виконуватиме перший заступник.

Громадські активісти будуть збирати підписи серед українців для того, аби в парламенті внесли зміни до Конституції. Йдеться про те, що носієм влади в нашій державі є народ. А на час виборів, коли багато голів сіл, селищ, міст ідуть на вибори, владу безпосередньо треба передавати народу, а не першим заступникам. Це буде дисциплінувати кандидатів на посади ─ не займатися чорним піаром, а також українців — вони навчаться відрізняти крикунів від господарників.

***

В інтернеті з’явився запис наради голови Тернопільської облдержадміністрації, на якому очільник області радиться з підлеглими, як «відбілити» колишніх регіоналів, що хочуть пройти у місцеві ради. Один із «рецептів» — активно допомагати бійцям АТО, а потім так же активно рекламувати свою допомогу в державних ЗМІ.

Віктор Янукович і свита будуть повертатися в Україну. Для цього вони планують переплавити залишки вивезених золотих батонів та унітазів, на камери передати для потреб бійців АТО і прибути в нашу державу на правах мега-меценатів. Залишилося тільки отримати дозвіл на вступ у провладні партії та з «відбіленою» репутацією гордо піти на чергові вибори.

***

Кілька звільнених журналістів скаржаться, що на «5 каналі», який належить Президенту Петрові Порошенку, досі платять «сіру зарплату», але на каналі це спростовують. Один із них, Роман Сухан, заявив, що вони отримували дві зарплатні картки: одна для «білої» зарплати (тисяча гривень) через бухгалтерію, друга — для неофіційної частини зарплати, яка більша в кілька разів.

У зв’язку з поглибленням кризи в Україні журналісти президентських телеканалів зможуть отримувати зарплату бартером, тобто цукерками. Для цього, подейкують, власник і не продає липецьку фабрику — щоб із погіршенням економічної ситуації всю гіркоту життя «ручні» журналісти змогли хоч чимось підсолодити.

***

Бойовики самопроголошеної «ДНР» заявили, що заарештували понад 50 мільйонів рублів на рахунках українського олігарха Сергія Курченка.

За неофіційною інформацією, в Росії закінчуються кишенькові гроші на фінансування «ДНР» та «ЛНР». Тож у Кремлі вирішили відправити керівників так званих «республік» на самопідгодовування. Мовляв, хай самі шукають собі гроші.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини