Вільне життя

Сатиричні новини

Під час нещодавнього засідання Ради громадського контролю у приміщенні Національного антикорупційного бюро, що є режимним об’єктом, невідомий узявся вимагати від членів ради представитися. На їхнє прохання назвати себе і посаду особа відмовилася представлятися.

Чоловік узявся втікати, грубіянити і називати себе «хазяїном» антикорупційного органу. Як з’ясувалося, цим «хазяїном» виявився начальник відділу матеріально-технічного забезпечення, чиї підлеглі опікуються державними закупівлями в НАБУ.

На одному з центральних телеканалів автори передачі «Шукаю жінку» перейменували її в «Шукаю «хазяїна». У поле зору журналістів потрапили завгосп Адміністрації Президента та Кабміну і завідувачка буфету Верховної Ради. Пошук нових «героїв» передачі триває.

***

Заступник голови НАБУ з оперативно-розшукової діяльності Анатолій Новак облаяв журналістку програми «Наші Гроші» Алісу Юрченко, котра є також членом Ради громадського контролю при Бюро та членом конкурсної комісії. Причина інциденту — журналістка виступила проти призначення протеже Новака Олексія Хижняка кандидатом на посаду начальника відділу по роботі зі свідками та заявниками Управління по роботі з громадськістю.

Національному антикорупційному бюро пропонують зареєструвати новий вид корупції — лайку як потенційний стимулювальний метод прийому на роботу «своїх» . Наразі розробляють вид покарання.

***

Рада суддів засвідчила нарахування зарплати оголошеному в розшук судді Печерського районного суду Києва Родіону Кіреєву. Про це повідомила голова Ради Валентина Симоненко. За її даними, Кіреєва відсторонили від посади, але зарплату йому нараховують.

Потерпілі від «справедливого суду» Родіона Кіреєва будуть ініціювати скасування заробітної плати тим, хто розшукує цього суддю та нараховує йому «зароблене». Можливо, так швидше вдасться знайти пана Родіона.

***

Екс-голова СБУ Валентин Наливайченко планує передати Генпрокуратурі докази російської участі в плануванні та скоєнні злочинів на Майдані. Раніше Генпрокурор Віктор Шокін повідомляв журналістам, що Наливайченко жодних документів не передавав.

В Україні будуть започатковувати акцію «Звільнили — віддай». Її мета — домогтися звільнення усіх керівників відомств, які займалися збором доказів щодо злочинів на Майдані, а опісля започаткувати «ГПУшно-СБУшний» марафон прийому потрібних документів. Акція також має на меті пришвидшити пошук винних і їх покарання, адже ще трохи — і садити не буде кого через великий термін давності.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини