Вільне життя

Соціологи судитимуться з телеканалом?

Через скандальний сюжет про «чорних соціологів» на телеканалі новин «24» Центр з інформаційних проблем територій НАН України вимагає спростування або ж судитиметься зі ЗМІ. Про це повідомили на прес-конференції у Тернопільському прес-клубі представники Центру.

За словами Романа Соломонюка, причина виходу такого сюжету – в оприлюднених результатах дослідження Центру з інформаційних проблем територій НАН України. Річ у тім, що останній опублікував у тернопільських медіа результати дослідження політичних уподобань мешканців обласного центру. Перше місце, як показало опитування, відвели діючогому міському голові від «Свободи», друге – його опоненту від «Самопомочі». За словами експерта, телеканал новин «24» входить у сферу впливу міського голови Львова, очільника «Самопомочі» Андрія Садового. Звідси і реакція телевізійників та підготовка неприємного для соціологів сюжету.

Представники центру вимагають від керівництва каналу спростування неправдивої інформації, в іншому випадку будуть звертатися після 25 жовтня до суду.

Також представники Центру з інформаційних проблем на зустрічі з тернопільськими журналістами проаналізували сюжет, розповіли про маніпуляційні технології створення такого телепродукту і розповіли, які є вимоги закону до публікації популярних нині передвиборчих рейтингів.

Фото і відео авторки

Loading...

Про автора

Віра Перун

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини