Вільне життя

Справжня боротьба справжніх богатирів

Щойно заїхавши на стадіон у Збаражі, де минулої неділі, 11 жовтня, мав відбутися цьогорічний чемпіонат Тернопільщини та обласного ФСТ «Колос» із перетягування каната, разом із завідуючим навчально-спортивним відділом сільського товариства «Колос» Богданом Джуганом переконалися, що життя на не так давно реконструйованій спортивній арені вирує. Із самого ранку її господарями стала «група здоров’я», як самі себе жартома назвали місцеві ветерани футболу. 

А тренер Доброводівської ДЮСШ Володимир Курило запевнив, що все готово і до початку обласних стартів канатоборців. Не забарилися і слова щирих привітань із ветераном «Колоса», колишнім головою районної ради товариства Дмитром Бутором. Його, як і любителів футболу, які, незважаючи на прохолодну погоду, зібралися на чергову зустріч районної першості, турнір богатирів теж не міг не зацікавити.

Тож, насолодившись доволі таки результативною грою в першому таймі аматорів із ФК «Збараж» і сусідніх Грицівців, які по два рази встигли вразити ворота суперників, у перерві футбольного матчу уболівальники встигли ще й стати свідками інших, надзвичайно популярних у народі змагань. А з огляду на підсумки кількох останніх протистоянь канатоборців, не важко було дійти висновку, що цього разу зібралися одні фаворити.

І треба ж було такому статися, що в одноколовому турнірі жеребкування вже в першому двобої звело кращих із них — справжніх гігантів із Тернопільського і Кременецького районів. У вісімці з Тернопільського, щоправда, не побачив кількох із головних силачів.

— Двох, — уточнив голова районної ради «Колоса» Іван Кульбіцький. — Через поважні причини не змогли приїхати. Тож змушені були зробити ставку на молодь.

Цього разу, на жаль, для них і, на щастя, для кременечан, вона не виправдалася. Зосередившись після закликів свого голови Василя Галевича, кременецька команда напрочуд упевнено перетягла конкурентів на свій бік. Ось уже років п’ять богатирі з Горинки і навколишніх сіл незмінно виборювали нагороди обласних стартів. І, нарешті, Віталій Валігура, Микола Ткачук, Юрій Мандрук, Іван і Ростислав Лахманюки, Віталій Баран, Богдан Серафинюк, Олег Бартошинський і запасний Петро Фармазюк таки зійшли на омріяну вершину. Треба було бачити, як той же Богдан Серафинюк щиро посміхався вже під час наступних підходів до канату. Коли перемогли головних конкурентів, поступитися іншим уже просто не мали морального права.

Багаторазові тріумфатори з Тернопільського району цього разу змушені були задовольнитися титулом віце-чемпіонів. Третє місце виборола збірна Борщівського району, четверте — господарі чемпіонату.

Фото автора

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини