Вільне життя

Справжні чемпіони із Збаража

Уже водинадцяте збаразький спортивний клуб «Чемпіон» на чолі з Петром Королем провів традиційний Міжнародний турнір із вільної боротьби пам’яті майстрів спорту Олександра Короля і Назарія Бойка. І знову в затишному спортивному залі місцевої ЗОШ №2 «яблуку ніде було впасти». 

Адже на запрошення організаторів відгукнулися понад 170 юних атлетів зі Словаччини, Молдови, Польщі, Київської, Одеської, Сумської, Вінницької, Рівненської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської, Львівської областей та п’яти інших тернопільських шкіл боротьби.

Місцеві богатирі, прагнучи в майбутньому досягти висот, свого часу підкорених головним суддею турніру Євгеном Королем, чи призером цьогорічних перших Європейських ігор і чемпіонату світу Василем Шуптарем, звісно ж, намагалися боротися з повною самовіддачею. І своїх наставників не підвели. Титули переможців вибороли Владислав Хариш, Назар Григоряк, Богдан Бостюк, Андрій Ткач, Олександр Бебко, Володимир Михайловський із Збаража, Владислав Коломієць із Шумська і Юрій Чорний із Теребовлі. Відзнак же за друге місце в своїх вагових категоріях удостоєні господарі килима Богдан Федчишин, Юрій Вовк, Олег Ключка, а також Микола Федаш із Щумська та Андрій Демкович із Теребовлі.

У командному заліку першість упевнено вибороли юні вихованці збаразького «Чемпіона». За ними — збірні столичного Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного і Одеської ДЮСШ №8.

На фото: борці спортклубу «Чемпіон» — переможці в командному заліку.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини