Вільне життя

Співпрацюватимемо з Іраном?

У Тернопільську область на запрошення очільника Тернопільської облдержадміністрації Степана Барни із дводенним візитом завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Ісламської Республіки Іран в Україні Його Високоповажності пана Мохаммада Бехешті-Монфаред.

Він обговорив із представниками обласної влади варіанти співпраці Тернопілля з Іраном, зокрема, можливість реалізації проектів, спрямованих на економічне співробітництво, налагодження умов щодо залучення інвестицій в область в аграрний сектор, переробну промисловість та питання розвитку торгівлі.

— Те, що я тут, ще раз доводить наскільки серйозно ми відносимося до співробітництва з Україною. Існує декілька напрямів для цієї співпраці. Одна з найважливіших сфер — аграрна і промислова. Також можливе наукове та культурне співробітництво, зокрема, між нашими університетами. Пан губернатор розповів, що в Тернополі навчається більше двох тисяч іноземних студентів. Ми запропонували можливість викладання персидського язика в місті. За бажання губернатора і керівництва вишів, ми готові цей проект підтримати і організувати. Окрім того, ми можемо співпрацювати і у сфері туризму, — зазначив почесний гість.

Він також зауважив, що Іран уже купує в Україні кукурудзу, зерно, сою, соняшникову олію і є третьою країною після Індії та Китаю за обсягами придбання останньої.

Протягом візиту Надзвичайний і Повноважний Посол Ісламської Республіки Іран в Україні Його Високоповажності пана Мохаммада Бехешті-Монфаред взяв участь у Форумі Партнерства «Взаємовигідна співпраця — запорука успіху» та відвідав ВАТ «ОСП Корпорація ВАТРА» і «ПАТ «Птахофабрика Тернопільська».

Фото Соломії Бойко

Loading...

Про автора

Мар’яна Бобрівець

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини