Вільне життя

Творчий вечір Василя Дунця

Наступної неділі, 18 жовтня, у палаці культури «Березіль» на свій благодійний творчий вечір «Ми ─ українці» запрошує знаний у краї та в українській діаспорі композитор і співак, лауреат міжнародного конкурсу української естрадної пісні «На хвилях Світязя» Василь Дунець. Прибуток від концерту піде на допомогу воякам АТО, нашим захисникам, що стримують ворога на сході України.


─ Кожен хоче долучитися до цієї справи, ─ пояснює пан Василь, чому концерт благодійний. ─ Я в Канаді мав такий виступ. Зібрав тамтешніх українців, які виконують мої пісні, і ми заспівали на підтримку наших вояків. І там, і в Тернополі будуть тільки мої пісні, як у власному виконанні, так і багатьох відомих співаків.

Останній творчий вечір у Тернополі Василь Дунець проводив ще в 2012-му. За цей час з’явилось багато нових творів. Тож у концерті буде щонайменше половина нових пісень як на власні вірші, так і на слова тернопільських поетів Богдана Мельничука, Сергія Іваницького, Олександра Смика, Раїси Обшарської, а також нашого славетного земляка Степана Галябарди та канадійської поетки, колишньої тернополянки Надії Козак.

─ Хочу, щоб люди прийшли і послухали як мої уже відомі, так і нові пісні, отримали заряд бадьорості та оптимізму. Поки нація співає і підтримує своїх захисників, її ніяка сила не здолає, ─ каже Василь Дунець.

У його творчому вечорі візьмуть участь багато відомих виконавців і гуртів. Зокрема з Києва до багаторічного творчого побратима завітає заслужений діяч мистецтв України Степан Галябарда. Пан Василь обіцяє яскраве діство, гарні пісні та живий звук. Жодної «фанери», тільки голос і небайдуже серце виконавців. Яскравим обіцяє бути фінал, коли на сцену вийдуть усі учасники концерту і заспівають пісню «Ми ─ укарїнці». До речі, вона вже знана і на всеукраїнському рівні, до свого репертуару її взяли гурт «Козацькі забави» з Києва та Волинський народний хор.


Головнйи режисер концерту заслужений діяч мистецтв України Віталій Іваницький.

Під час творчого вечора відбудеться презентація нових дисків Василя Дунця «Ми ─ українці» та «Посміхайтеся, люди добрі».

Отже, 18 жовтня, палац культури «Березіль», початок о 17-й годині. Василь Дунець і його друзі нагадають нам, що ми таки українці, і що дух у нас козацький, і що пісні нашій немає кінця-краю. Не пропустіть, щоб потім не жалкувати.

Галина САДОВСЬКА

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини