Вільне життя

Терористи оточені піклуванням

Спочатку «героїнею дня» стала заступник незаконного «мера» Луганська Галина Кузьменко. ЗМІ облетіла звістка, що пані ця, належачи до «вершків» незаконного, антиукраїнського формування, водночас отримувала від України пенсію.

І від того часу, коли почалася війна на сході, Пенсійний фонд нашої держави виплатив їй — не мало, не багато — 60 тисяч гривень.

У Луганській ОДА зацікавилися: це якийсь курйоз чи закономірність? Директор департаменту масових комунікацій Денис Денищенко офіційно звернувся до Пенсійного фонду й довідався: випадок з Кузьменко не єдиний. «З дванадцяти членів радміну ЛНР, які перебувають на обліку в ПФ, не гидували хунтівськими пенсіями п’ять чоловік. Двох із них (Галинкіну і Запорожцеву) зняли з обліку влітку цього року, а інші три «почесні» терористи пенсійного віку все ж користуються послугами Пенсійного фонду України. Задираки, Кукоєв та Наден, стиснувши зуби й затуливши носи, отримують гроші, які заробляють для них «укропопітеки», «фашисти», «салоїди», — цитує саркастичний коментар Денищенка «Українська правда». А ось скільки кому пенсійних виплат перераховано — керівникові департаменту довідатися не вдалося: конфіденційна інформація.

Така щедра наша держава. Не залишає без піклування тих, хто входить до терористичної структури. «Я бачу на цьому показовому прикладі неповагу до громадян України, котрі безкорисливо допомагають армії. До військових — вони щодня ризикують своїми життями, до людей, які вимушені були покинути свої домівки й тепер вимушені поневірятися по країні», — обурюється Денис Денищенко.

Микола ЛУКАШКЕВИЧ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини