Вільне життя

Третій — зайвий

Вести народ до світлого майбутнього — то справа делікатна, навіть можна сказати, інтимна. Такий своєрідний інтим — між владою і народом. Третій — зайвий.

КПРС вела людей до світлого майбутнього, відгородивши одну шосту земної суші від решти світу залізною завісою. Глушили «ворожі» голоси, які часом пробивалися через радіоефір, а виїхати за межі СРСР могли тільки особливо довірені та перевірені. Ті, які від побаченого за кордоном не засумнівалися б, що і в Союзі трудящі живуть у достатку. Кому з іноземців дозволяли в’їхати, той не міг вільно мандрувати, куди заманеться, як на Заході. В яке місто чи село прибув, там і сиди. Щоб, значить, не поширював буржуазної ідеології та не збивав із правильного шляху радянських людей.

«Вожді» так званої «ЛНР» також ведуть людей до світлого майбутнього. Не раз про це казали, не раз їхні обіцянки в ЗМІ потрапляли. І при цьому терпіти не можуть сторонніх, представників усіляких там міжнародних організацій. Ось недавно всім агентствам ООН наказали забиратися з «республіки». Нічого їм тут робити, турботливі «вожді» самі подбають і про гуманітарну сферу, і про все інше.

Невдовзі після такої новини надійшла ще одна: бойовики не впустили на окуповані території автомобілі з гуманітарною допомогою від Міжнародного комітету Червоного Хреста. Вирішили, що і цій організації нічого там робити, вистачає «гуманітарних конвоїв» від Путіна. Відразу ж напрошується аналогія із зерном, яке в час Голодомору жителі Західної України зібрали для братів своїх на сході, а «совіти» не пропустили.

Ось такий у терористів інтим з народом.

Микола ЛУКАШКЕВИЧ

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини