Вільне життя

Турніри передплатників «ВЖ плюс», як завжди, — у листопаді

Участь у популярних традиційних змаганнях знову планують узяти і гросмейстери. Однак традиційні осінні турніри передплатників «Вільного життя плюс» зі швидких шахів важливі, передусім, тим, що свою майстерність мають можливість продемонструвати всі, без винятку, друзі і шанувальники газети.

Крім дорослих, які схрестять зброю в суботу, 14 листопада, гратимуть і юні шахісти віком до чотирнадцяти років. Дитячий турнір призначено через тиждень після головного — в суботу, 21 листопада.

Для участі в обох турнірах необхідно представити квитанцію або її копію на передплату дворазового випуску «ВЖ плюс» (індекс 98706) на весь 2016 рік або на перше півріччя. Якщо хтось із певних причин не зміг передплатити газету завчасно, то може це зробити безпосередньо перед змаганнями. Вартість річної передплати — 266 гривень 56 копійок, піврічної — 133 гривні 88 копійок.

На партію кожному шахістові даватиметься п’ятнадцять хвилин. Турнір дорослих, нагадаємо, відбудеться в суботу, 14 листопада, в прес-клубі «ВЖ плюс» (м. Тернопіль, вул. Гетьмана Сагайдачного, 9). А діти змагатимуться там же через тиждень — у суботу, 21 листопада.

Реєстрація учасників — із десятої години.

Початок обох турнірів — об одинадцятій ранку.

На переможців чекають призи і грошові винагороди.

Довідки за телефонами 23-54-76, 23-54-61.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини