Вільне життя

У Тернополі вчилися боротися з тероризмом

30 вересня Координаційною групою Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Тернопільській області проведено планові антитерористичні командно-штабні навчання на базі Тернопільської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення.

У заході взяли участь керівники регіональних управлінь СБУ, МВС, ДСНС, Збройних сил України, Державної пенітенціарної служби, Національної гвардії, органів влади й місцевого самоврядування.

Під час навчання учасники зосередили зусилля на підвищенні рівня підготовки регіональних суб’єктів боротьби з тероризмом, забезпеченні дієвого механізму міжвідомчої взаємодії та відпрацюванні окремих практичних навичок із запобігання терористичним проявам та мінімізації їх наслідків на визначеному об’єкті.

Навчання проходило в умовах наближених до реальних. Перед правоохоронцями ставилось завдання організувати й забезпечити протидію умовній загрозі — диверсійній групі. Учасники командно-штабних навчань відпрацювали заходи, спрямовані на знешкодження терористів, а також виявлення та розмінування саморобних вибухових пристроїв, повідомляють у секторі взаємодії зі ЗМІ та громадськістю УСБУ в області.

Фото надане сектором взаємодії зі ЗМІ та громадськістю УСБУ в Тернопільській області

Loading...

Про автора

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини