Вільне життя

Хода присвячена Героям України

В Архикатедральному соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці до дня Покрови Пресвятої Богородиці, як завжди, відправили божественну Літургію. Опісля священики запросили усіх присутніх вшанувати пам’ять Героїв України ходою та панахидою. Організаторами ходи виступили Молодіжна Комісія УГКЦ та молодіжні громадські організації міста.

NjfJuPlkUWkВже по закінченню Святої Літургії, парафіяни Катедри на чолі із братством та священиками вийшли на церковний двір, очікуючи допоки всі присутні не сформують колону. Примітним було те, що у ході взяли участь і бійці Національної гвардії.

3mY-7-7DIk0

Біля постаменту С. Бандері священнослужителі відправили поминальну службу та привітали усіх захисників України. Також своїм виступом тернополян неабияк зацікавила молодіжна християнська організація ТУСК «Обнова», представники якої декламували вірші та співали повстанські пісні. Наприкінці усі охочі запалили лампадки та виклали їх у формі хреста біля пам’ятника.

stQRUD7-VsE

CedlxfWooyQ

gofTOeX8lzM
Нагадаємо, що в день Покрови Пресвятої Богородиці країна відзначає День захисника України, День Українського козацтва та День заснування УПА.

Іван УРМАНЕЦЬ,
студент факультету філології та журналістики ТНПУ ім. В. Гнатюка. 

Фото автора

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини