Вільне життя

Хто б дарма захищав

Чим викликана присутність Москви на Донбасі, чому Кремль послав сюди своїх найманців, свої війська, ще й збаламутив там місцевих сепаратистів, спонукав їх узятися за зброю? Путін пояснив сенс своїх дій якось туманно: мовляв, для того, аби захистити від «фашистів» російськомовне населення.

І не тільки його, а всіх, хто відчуває свою причетність до російського простору. Хто і як кривдив цих людей, не уточнив, але боронити їх узявся. А раз «Рассєя-матушка» захищає, значить, мусить мати з того зиск. І має. Цілі підприємства вже повивозили з окупованих територій у РФ. І далі вивозять усе, що вдасться.

Недавно місія ОБСЄ оприлюднила свої спостереження. Зафіксувала вивезення через прикордонний пункт «Гуково» з Луганської області в Росію вугілля. Там же, а також через пункт «Донецьк» їдуть автоцистерни з написами «Пропан» і «Вогненебезпечно».

Коли звичайний розбійник відбирає майно в своєї жертви, то ніякої «теоретичної бази» під це не підводить. «Гаманець чи життя» — оце й по всьому. А кремлівські розбійники не просто грабують — вони «захищають»…

Михайло АНТОНЮК

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини