Вільне життя

Час вимагає єднання

Заступник провідника національно-визвольного руху «Правий сектор» Дмитра Яроша з політичних питань Андрій Шараскін (кіборг «Богема») озвучив тернопільським журналістам позицію об’єднання щодо місцевих виборів.

Він зазначив, що національно-визвольний рух «Правий сектор», зокрема, однойменна політична партія не підтримують на виборах по всій Україні жодну з політичних партій. Ця позиція однозначна та послідовна.

За словами Андрія Шараскіна особисто Дмитро Ярош заявив наступне: він дякував і дякуватиме усім, хто підтримує і добровольців, і національно-визвольний рух постійно, робить це час від часу чи в будь-який інший спосіб, але просив би розмежовувати подяку від маніпуляцій на виборчих перегонах. Згадав «Богема» і про ситуацію, що склалася між «Правим сектором» та двома кандидатами на Тернопільщині.

— Їм величезна подяка. Ми знаємо їхню громадянську позицію, що вони одні із перших з самого початку війни започаткували соціальні акції з відрахунку на фронт, здійснювали разові передачі допомоги. Але у політичних перегонах ми їх не підтримуємо і не дозволимо спекулювати у першу чергу зображеннями провідника, — зазначив Андрій Шараскін.

Заявив гість і про несприйняття «Правим сектором» виборчих змін у законодавстві, які зараз здійснилися. Таким чином, каже, реальних лідерів хочуть відсікти від людей, бо вони не можуть пройти самостійно, без підтримки політичної сили.

У цей нелегкий для держави період він також наголосив на важливості єднання, адже противники намагаються досягнути промосковського реваншу. Вони планують здобути його завдяки легітимним виборам. Тоді територіальна цілісність України опиниться під загрозою. Складна ситуація у містах сходу і зараз. Зокрема, уже кілька днів «штормить» Маріуполь. Активісти, не дивлячись на політичні розбіжності, згуртувалися та намагаються не допустити фальшувань. Таке ж непросте становище у Запоріжжі, де назріває «соціальний вибух», Дніпропетровську, Херсоні, Миколаєві.

— Час вимагає від нас єднання. Я би хотів висловити велике прохання до учасників виборчих перегонів, зокрема на Тернопільщині. Аби вони змогли виключити всі політичні амбіції і маніпуляції свідомістю виборців та побачили один в одному не тимчасових конкурентів, які борються за те, щоб отримати місце управлінця в територіальній громаді, а союзників. Особливо тут, в проукраїнських регіонах, де за умови відкриття активних дій на сході, ми мусимо мати потужний тил, — сказав Андрій Шараскін.

Так, за словами кіборга, отримаємо можливість закінчити достойно ці виборчі перегони і продовжити боротьбу за краще майбутнє країни.

Фото авторки

Loading...

Про автора

Мар’яна Бобрівець

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини