Вільне життя

Щоби було цікаво та оригінально

Створити найоригінальніший туристичний маршрут пропонує департамент розвитку інфраструктури, транспорту та туризму облдержадміністрації. Про це на прес-конференції розповів заступник директора департаменту-начальник управління туристичної інфраструктури Назарій Яворський.


— Цікаво бути першими, постійно бути на плаву та на слуху, тому туристичні продукти треба час від часу оновлювати, йти в ногу з часом, — каже Назарій Яворський.

До участі в конкурсі запрошують фахівців туристичної галузі, студентів та викладачів навчальних закладів за спеціальністю «Туризм» та тих, котрі цікавляться краєзнавством.

Оцінюватимуть маршрути за рівнем професіоналізму, новизни та творчого підходу, повноти розкриття теми маршруту, його оригінальності.

Конкурс «Найоригінальніший туристичний маршрут» департамент проводить спільно із туроператорами області. Їх представники були присутні на прес-конференції. Так,  голова правління ЗАТ «Тернопільтурист» Галина Сопронюк зауважила, що для тих, котрі подаватимуть заявки на конкурс, важливе знання історії, щоби не траплялося її перекручень. Водночас директор туроператора «Рід-ТУР» Іванна Романська додає:

— Пишіть, придумуйте, вигадуйте, звичайно, важливо, щоби маршрути будувалися на історичних фактах та місцях, але новим туристам надзвичайно цікаві і легенди, і вимисли, цікаві історії та місця.
Конкурсні роботи приймають до 1 грудня за адресою Грушевського, 8, кабінет 535. Підіб’ють підсумки 17 грудня

До речі, організатори зауважили, що нагородять кожного автора оригінального та високоякісного маршруту. Серед головних призів – путівки в Європу та оздоровчі заклади області.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини