Вільне життя

Із мішка шило обов’язково вилізе, а з офшору?

Ситуацію із згаданими вже не раз свіжими, так би мовити, фінансовими труднощами тернопільської «Ниви» доволі детально роз’яснив на офіційному сайті жовто-зелених директор футбольного клубу Павло Білик. Нові власники команди, виявляється, втратили до неї інтерес ледве не відразу після придбання. 

Хоча напочатку все видавалося чи не ідеальним. Довірена особа кіпрської компанії «Мареказ Лімітед», на яку перереєстрували «Ниву», тодішній генеральний директор львівських «Карпат» і медіа-холдингу ZIK Ігор Дедишин виділяв кошти на команду, поставив на новий сезон перед тренерами і футболістами доволі амбітні завдання. За присутності представників засобів масової інформації 28 квітня цього року між футбольним клубом і медіа-холдингом уклали угоду про співпрацю, згідно з якою ZIK став титульним спонсором «Ниви».

Кому і коли перебігла дорогу чорна кішка, сказати важко. Однак, за словами Павла Олексійовича, вже із… середини травня фінансування припинили. Повіривши все ж обіцянкам нових власників, найняті тернопільські менеджери на чолі із президентом футбольного клубу Степаном Рубаєм протягом чотирьох місяців вклали в команду чималі власні кошти, забезпечивши футболістів усім необхідним — проживанням, харчуванням, транспортом.

Та вічно так тривати не могло. Наприкінці вересня через відсутність коштів «Нива» не змогла виїхати на календарний матч десятого туру до Харкова. І світла в кінці тунелю, на жаль, не видно. Навіть попри те, що Павло Білик уже звертався до власників із проханням про відставку, яке не задовольнили, жодної зацікавленості з їхнього боку далі не видно. А це означає, що немає і жодної можливості запросити до команди кваліфікованих футболістів, які би допомогли виправити невтішне турнірне становище, чи хоча би помічника новому головному тренерові.

Про ймовірність же пошуку керівниками футбольного клубу бізнесменів, які б виявили готовність допомогти «Ниві» (самі теж не проти частково фінансувати команду), марна справа заводити мову. Адже юридичних прав на клуб не мають. Отож і залишається хіба сподіватися, що нові власники все-таки повернуться до «Ниви» обличчям, не зволікаючи з рішенням про її майбутнє.

Фото із сайту ФК «Нива»

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини