Вільне життя

І близько неочікуване фіаско

Після надзвичайно впевненого старту волейболісток «Галичанки-ТНЕУ-Вікнарьов» у минулому чемпіонаті, який усе ж таки не дозволив тернополянкам завоювати один із комплектів нагород, другий підряд колектив аутсайдерів із початком нового сезону один за одним переконливо довів підопічним Андрія Романовича, що зі старим багажем марно сподіватися далеко заїхати. Той, хто не прагне прогресувати, ризикує неминуче бути битим і слабшими за класом суперниками. 

Можна, звісно, згадати про те, що відсутність хворої Катерини Дудник завадила волейболісткам «Галичанки» показати все, на що здатні. Але подібна обставина аж ніяк не може бути виправданням «нульової» поразки від рівненської «Регіни» в повторній зустрічі третього туру. Коли день тому автор цих рядків наголошував, що лише в першій партії стартового поєдинку волейболістки із сусідньої області спробували вчинити хоча би якийсь опір тернополянкам, повірте, не було ані найменшого натяку на перебільшення.

Тому і марно знайти якесь логічне пояснення того, що сталося в повторному поєдинку. Завершивши сьогодні, 31 жовтня, на свою користь перший сет (25:18), господарки майданчика, не здогадуюся з яких міркувань, вочевидь, вирішили, що суперниці, в складі яких виступає орендована в «Галичанки» двадцятирічна уродженка Борщева Інна Скорохід, ні про що інше не думають, як швидше повернутися додому. Ті, і справді, продемонстрували прагнення не затягувати поєдинок. Але… і самі, мабуть, не особливо сподіваючись, повернулися до Рівного з першою в сезоні перемогою. Коли в другому сеті вихованки Валерія Пархоменка більш ніж переконливо відновили рівновагу (25:13), прихильники «Галичанки» сприйняли подібне фіаско не більше, як нещасний випадок. Та випадковість уже через дві партії перетворилася на закономірність. У той час, як у наших землячок м’яч продовжував «валитися» з рук, волейболістки з іншого боку майданчика демонстрували ледве не дива. І надії хоча би перевести поєдинок на «тай-брейк» миттєво розсіялися — 19:25, 14:25 і — 3:1 на користь «Регіни».

P1300689

Ще більш вражаюча, ніж тиждень тому у Вінниці, невдача, де «Галичанка» втратила перше очко, вигравши одну із зустрічей у «Медуніверситету» в п’ятій партії, все ж не вплинула на турнірне становище. Адже запорізька «Орбіта» в повторному матчі поступилася в чотирьох партіях «Хіміку». Тобто, в запоріжанок так і залишилося п’ятнадцять очок, у тернополянок — чотирнадцять. Але багаторазові чемпіонки з Одещини вже наблизилися на відстань однієї перемоги до обох лідерів — дванадцять балів.

P1300688

Через два тижні, 13—14 листопада, матимемо змогу переконатися, чи є у волейболісток «Галичанки» характер. Виїзне протистояння з «Хіміком» неминуче продемонструє здатність тернопільського колективу на рівних сперечатися з лідерами. За час запланованої паузи, пообіцяв Андрій Романович, має відновитися і головний снайпер нашої команди Катерина Дудник.

На фото: починалося все ніби добре…; але підсумковий результат, без сумніву, надзвичайно засмутив тернопільських прихильників гри над сіткою; усе ж Інна СКОРОХІД (друга зліва) перемогу над рідною командою не святкувала.

Фото автора

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини