Вільне життя

І дівчатам гирі підкоряються

Свіже повідомлення «ВЖ плюс» про черговий успіх на чемпіонаті світу з гирьового спорту уславленого Петра Багрія із Збаража хочу доповнити ще однією приємною новиною. Якщо в словенському місті Цельє кілька днів тому майстер спорту міжнародного класу став восьмиразовим чемпіоном світу серед ветеранів, то студентка Гусятинського коледжу ТНТУ імені Івана Пулюя Оксана Панькевич дебютний виступ на планетарному форумі увінчала срібною медаллю турніру юніорок.

DSC_0007
Уродженка Городоцького району на Хмельниччині займається гирьовим спортом трохи більше трьох років. За цей час устигла стати призеркою першостей району, Хмельниччини, України, виграти один із міжнародних турнірів у білоруському Вітебську. А право дебютувати на чемпіонаті світу виборола на серпневому чемпіонаті України в Токмаку Запорізької області, де завоювала бронзову медаль.

— Поїздка на такі престижні змагання, — розповіла віце-чемпіонка світу друзям по навчанню і викладачам коледжу, — звичайно, запам’ятається на все життя. Прагнула не підвести досвідчених партнерів по збірній України, які традиційно були одними з фаворитів боротьби за командну першість.

І з поставленим завданням — переконана — впоралася. Виконавши 124 підйоми 16-кілограмової гирі обома руками, у ваговій категорії до 60 кілограмів поступилася лише чемпіонці. Причому власна вага Оксани — лише 54 кілограми. Цей результат дозволив виконати за всеукраїнською класифікацією норматив кандидата в майстри спорту і разом із партнерами по збірній України відсвяткувати перемогу в командному заліку чемпіонату світу.

Успіх розділяє з батьками, тренером Костянтином Омельчуком, спонсором Анатолієм Битим, рідним Гусятинським коледжем. Закликає всіх ровесників вести здоровий спосіб життя, обов’язково займатися тим видом спорту, який припав до душі.

І. ОЛЕНЮК,
заступник директора Гусятинського коледжу

ТНТУ імені Івана Пулюя з виховної роботи.

На фото: ще один чемпіон світу серед ветеранів, одесит Дмитро ПОЛОЗЕНКО на фоні офіційного банера чемпіонату світу в Цельє; срібна призерка турніру юніорок Оксана ПАНЬКЕВИЧ.

Фото з вільних джерел та автора

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини