Вільне життя

Без особистих досягнень не буде командних

Ще перед стартом чергових чемпіонатів Тернопільщини та обласного фізкультурно-спортивного товариства «Колос» із важкої атлетики неважко було визначити сильнішого в командній суперечці. Присутність у складі збірної Підволочиського району вихованки Скалатської ДЮСШ «Колос» та, одночасно, екс- і віце-чемпіонки молодіжних першостей Європи, майстра спорту міжнародного класу Марії Хлян звела нанівець зусилля інших конкурентів. 

Утім, звичайно, не це було головним під час традиційного турніру, що його гостинно приймав колектив, очолюваний нині донькою засновника Хоростківської обласної ДЮСШ сільського товариства Миколи Підодвірного Марією Миколаївною. Адже й через п’ять років після того, як 25 жовтня 2010-го неочікувано і передчасно перестало битися серце наставника дворазової чемпіонки континенту Наталії Троценко, заслуженого працівника фізичної культури і спорту, заслуженого тренера України Миколи Ільковича Підодвірного, відділення важкої атлетики й далі не перестали функціонувати в жодній із дитячо-юнацьких спортивних шкіл обласного ФСТ «Колос».

І юні спортсмени, починаючи з початкових груп підготовки, мають змогу займатися безкоштовно. В наш час, на жаль, це вже стає великою рідкістю.

Підсумки ж змагань засвідчили перевагу досвідчених. У суперечці жінок нікому не вдалося зазіхнути на результати Любові Гнатюк та Ірини Копитко з Підволочиського району, Олени Салабай та Іванни Павлик зі Зборівщини, ще однієї призерки всеукраїнських стартів Марії Теодозів із Гусятинщини.

P1310100 P1310081

P1310082 P1310083

P1310085 P1310086

P1310087 P1310088

P1310089 P1310092

P1310093 P1310095

У турнірі ж чоловіків, передусім, варто відзначити повернення на поміст після травми Руслана Вовни з Підволочиського району. В найважчій ваговій категорії цей талановитий атлет не мав конкурентів. А також участь у змаганнях… ветерана-гирьовика Руслана Бойка з Бучаччини. Гідно постояв за честь рідного району, лише за власною вагою поступившись «золотом» у ваговій категорії до 62 кілограмів Мирославові Самуляку з команди-переможниці. На верхню сходинку п’єдесталу зійшли також господарі чемпіонату Василь Ковальчук і Сергій Вавришин, Володимир Супоровський з ОДЮСШ «Колос», Валентин Наливайко з команди обласного центру і, звісно ж, ще один переможець та призер всеукраїнських стартів Олег Козюпа з Бучача.

А кубки за командні здобутки, окрім чемпіонів із Підволочиського, голова Тернопільського обласного ФСТ «Колос» Георгій Гунтік вручив також збірним Гусятинського і Зборівського районів. Переможці просили висловити щиру подяку за допомогу в підготовці до змагань голові федерації важкої атлетики свого району Богданові Степановичу Олійнику.

На фото: вгорі – чемпіони в командному заліку, важкоатлети Підволочиського району; під час церемонії нагородження.

Фото автора

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини