Вільне життя

Вийшов із ладу касовий апарат, як проводити розрахункові операції?

Касовий апарат, який вийшов з ладу, безумовно, потребує ремонту, а то й заміни. Це – справа центрів сервісного обслуговування (далі ЦСО). Вони, відповідно до статті 2 Закону України 265 – є суб’єктами господарювання, які за договором з постачальником – надають послуги щодо введення в експлуатацію, технічного обслуговування, гарантійного та післягарантійного ремонту реєстраторів розрахункових операцій (долі РРО).

На період виходу із ладу касового апарата та здійснення його ремонту, або ж у разі тимчасового (не більше 7 днів) відключення електроенергії – передбачено можливість проведення розрахункових операцій з використанням книги обліку розрахункових операцій та розрахункової книжки чи застосувати, належним чином зареєстрованого, резервного касового апарата. Реєстрація резервного РРО проводиться в такому ж порядку, як й реєстрація основного апарата.

У випадку затримки гарантійного ремонту РРО більше семи робочих днів, центр сервісного обслуговування (за відсутності у нього резервного РРО) – повинен передати власний підмінний РРО, який реєструється в податковій інспекції та вводиться в експлуатацію.

Відділ комунікацій Тернопільської об’єднаної ДПІ

ГУ Д ФС   у Тернопільській області

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини