Вільне життя

Волонтери привезли 14-ій бригаді тактичні ліхтарики

Члени громадської організації «Вірність Україні та Присязі» зібрали та привезли на передову волонтерську допомогу. Військовослужбовці 14-ої бригади отримали буржуйки, продукти, теплі речі й тактичні ліхтарики, необхідні військовим під час нічного бою.

Також члени громадської організації з Рівного Володимир Котович, Анатолій Петрищев та Володимир Степанишин об’їхали більшість підрозділів 14-ої бригади, доставивши бійцям посилки з дому.

«Більшість членів нашої громадської організації – колишні силовики. Багато з нас через вік чи стан здров’я не можуть служити в армії, але совість не дозволяє нам сидіти вдома, коли триває війна з загарбниками. Совість не дозволяє, вірність присязі», – говорить Володимир Котович.

У день, коли члени організації прибули у Мар’їнку, Анатолій Петрищев мав би святкувати день народження внука. Бійці бригади привітали Анатолія Анатолійовича зі святом.

Члени громадської організації допомагають українським військовим з перших днів війни. За цей час побували у більшості підрозділів на першій лінії оборони.

Влад ЯКУШЕВ,

начальник прес-служби 14-ї окремої механізованої бригади ОК «Захід», лейтенант.

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини