Вільне життя

Військовослужбовці 14-ї бригади отримали два тепловізори

Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Повернись живим» передав воякам 14-ї окремої механізованої бригади два тепловізори. Прилади Pulsar HD50S вартістю 129 500 грн отримали бійці окремого кулеметного взводу другого батальйону (відстань між позиціями батальйону до ворожих позицій – 500 метрів) та бійці третьої роти першого батальйону (відстань до ворожих позицій 200 метрів).

У смузі оборони першого батальйону є ділянки де ДРГ, користуючись рельєфом місцевості, можуть підійти до наших позицій на відстань до 20 метрів. Місяць тому був бій, під час якого поранення отримали четверо бійців, та був розбитий тепловізор, який і дозволив виявити ДРГ. Гостро потрібні тепловізори та прилади нічного бачення третьому батальйону, позиції якого з трьох боків оточені ворогом. І це питання життя та смерті.

Бійці вдячні журналістам каналу ICTV, завдяки яким прилади швидко потрапили на передову!

Нагадаємо, що благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Повернись живим» купує спеціальне військове устаткування (тепловізори , прилади нічного бачення , далекоміри , рації і т.д.), впроваджує системні програмні рішення (тактичний програмно-апаратний комплекс управління артилерійським вогнем ГІС «АРТА», розрахунково-графічний комплекс «Броня» для танкових підрозділів),  проводить навчальні програми для саперів. Проекти фонду націлені на підвищення професійного рівня української армії, збереження життя військових. Фонд не має постійних джерел фінансування. Проекти фонду діють завдяки пожертвам небайдужих людей.

Влад ЯКУШЕВ,

начальник прес-служби 14-ї окремої механізованої бригади ОК «Захід», лейтенант.

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини