Вільне життя

До виведення з експлуатації касових апаратів залишився місяць

Як відомо, з 1 січня 2015 року податкові органи здійснюють первинну реєстрацію лише тих касових апаратів, які створюють контрольну стрічку в електронній формі.

Дозволено до 1 січня 2016 року використання EККА, введених в експлуатацію до 1 січня 2015 року, що створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді та подають до податкових органів по дротових або бездротових каналах зв’язку тільки інформацію про обсяг розрахункових операцій, виконаних у готівковій та/або безготівковій формі, яка міститься в їх фіскальній пам’яті, і при цьому не подають електронних копій розрахункових документів.

Таким чином, користувачам зареєстрованих і введених в експлуатацію до 01.01.2015 р касових апаратів, що подають до податкових органів тільки Z- звіти, встановлено перехідний період тривалістю 1 рік для доопрацювання або заміни існуючої касової техніки на таку, яка забезпечує подання по електронних каналах зв’язку електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків. Зараз же, коли до нового року залишилось трохи більше місяця, суб’єктам господарювання необхідно подбати про виведення з експлуатації тих РРО, які не відповідають діючим вимогам.

З новим реєстром РРО, який затверджений Наказом ДФС від 29.10.2015 року № 829, можна ознайомитись у Центрі обслуговування платників Тернопільської ОДПІ або на офіційному веб-сайті ДФС за адресою : http://sfs.gov.ua/dovidniki–reestri– perelik/reestri/94957.htmi.

Відділ комунікацій Тернопільської об’єднаної ДПІ

ГУ ДФС у Тернопільській області

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини